Poznejte značku CASTELLI a její kvalitní cyklistické oblečení

Date:

Pokud rádi nakupujete u firem s mnohaletou tradicí, určitě budete nadšeni ze společnosti CASTELLI. Její kořeny totiž sahají až do roku 1876. Její první cyklistické oblečení bylo vytvořeno v roce 1910 pro světového šampiona v cyklistice, a to Alfredo Binda. 

Castelli přivedl značce za dobu svého působení mnoho významných zákazníků, kteří patřili mezi nejlepší závodní cyklisty, a to např. Gino Bartali a Fausto Coppi. Roku 1974 sice došlo ke změně loga i názvu, ale nic se nezměnilo na kvalitách firmy. Přinášela inovace zvláště v použití materiálů. Představila např. oblečení s Lycrou, pak také funkční oblečení pro cyklisty. Dokonce byla oficiálním dodavatelem oblečení pro závody Giro d’Italia a Tour de France. 

Oblečení, z něhož si určitě vyberete

Oblečení Castelli je vám k dispozici k mnoha podobách pro různé roční doby. Používat budete stejné vybavení, jako ti nejlepší cyklisté na zemi. Vybírat můžete z mnoha produktů Castelli a obléci se kompletně celí. Vybírat můžete mezi bundami, tričky, kalhotami, ponožkami, čepicemi, návleky, šátky, vestami a rukavicemi. Anebo si můžete koupit také Castelli lahve na vodu. 

SILVINI a inspirace v Itálii

Milovníci českých firem a tzv. patrioti možná zase rádi nakoupí oblečení SILVINI. Jde o ryze českou společnost, která produkuje stylové a kvalitní cyklistické oblečení. Hodí se jak pro profesionální sportovce, tak pro rekreační cyklisty, kteří na kolo usedají několikrát ročně, o víkendech nebo jezdí třeba na týdenní dovolenou na kolech.

Je navrhováno tak, aby umožnilo podávat maximální výkon. Tato česká značka zpracovává vývoj, střih a vše důležité u nás v Česku. Následně je oblečení vyráběno v Číně pod neustálým dohledem, aby bylo dodrženo vysokých standardů. Design inspirovala Itálie, kde se také produkty Silvini testují.

S kvalitou zboží SILVINI i jeho vzhledem budete jistě spokojeni. To i výše uvedené oblečení SILVINI koupíte na bikero.cz.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Umělé věnce koupíte na svetstromku.cz za výhodné ceny

Symbolem příchozích Vánoc v Česku, ale i v jiných...

Reklama na autobusu

Reklamní studio v Plzni poskytuje řadu služeb pro vylepšení...

Jaké pojištění k půjčce je vhodné?

Chcete požádat o půjčku, ale bojíte se situace, kdy...

Pracovní portály – místo, kde si najde práci snad každý

Někdy lidé nejsou ve své aktuální práci zrovna spokojeni....