Sex therapy: Motivujte svou partnerku k postelovým hrám, díky tomuto vám víc neřekne ne

Date:

Pokud chcete vzbudit ve své partnerce vášeň, zkuste to možná jinak než standardně. Věřte, že si na své přijdete oba!

Zaměřte se na změnu jejího nastavení
Mnozí muži se stěžují, že jim partnerka nevěnuje dostatečnou pozornost v ložnici a že je v rámci ložních her pasivní. No místo toho, aby to řešili s ní, říkají o tom svým kamarádům, stěžují si, ale nesnaží se o to, změnit její nastavení. Což je chyba. Protože občas stačí malý impuls ai v rámci sexu dokážete svoji polovičku dostat přesně tam, kde ji potřebujete.

„Já sám jsem přišel na to, že na ženy platí něžnost a podpora sebevědomí. Odkdy jsem ke své drahé milejší, něžnější, snažím se ji jen tak leckdy během dne letmo líbat, nechybí jemné doteky a zároveň jí projevuji náklonnost i slovy, náš sexuální život je nepopsatelný. Mám pocit, že se jí zvedlo sebevědomí, v posteli je mnohem aktivnější a dokonce i sama chce, co se dříve nestávalo.“ (Mário, 32)

„Otevřeně přiznávám, že nás sexuální život byl na bodě mrazu. Mé ženě se téměř nikdy nechtělo a v posteli jsme o nějakých výkonech vlastně ani už nemohli mluvit. Od momentu, co se nám narodily děti, to šlo dolů vodou. Přišel jsem na to, že jí klesla představa o sobě a začala mít přede mnou nahá ostych. Pravidelně jsem jí však postupně dávkoval řeči o tom, jak je krásná a co všechno se mi na ní líbí, až se to zlomilo.Najednou to byla ta osoba, se kterou jsem se dal před lety dohromady. Někdy stačí malá podpora sebevědomí a dokážete hotové zázraky. Už se nevymlouvá proč ne, ale sama se i sexu dožaduje.“ (Adam, 30)

Slim young woman in black bodysuit sits on the floor hugging her legs, the concept of beauty and femininity.

„U nás v tomto směru zafungovaly sexuálně laděné filmy. Žádné porno, ale lehká dávka erotiky, kterou si večer pustíme ji dokáže vždy, když mám na to chuť, krásně namotivovat. K tomu něžnosti, sklenice kvalitního sektu a sex nabere jiné rozměry. Můžete mi věřit a to moje přítelkyně patřila do kategorie maximálně pasivních.“ (Gabriel, 29)

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Reklama na autobusu

Reklamní studio v Plzni poskytuje řadu služeb pro vylepšení...

Jaké pojištění k půjčce je vhodné?

Chcete požádat o půjčku, ale bojíte se situace, kdy...

Pracovní portály – místo, kde si najde práci snad každý

Někdy lidé nejsou ve své aktuální práci zrovna spokojeni....

Tipy od job portálu MyJobsi.cz kde hledat práci nové zaměstnání

Přišli jste o práci a bojíte se, kdy a...