V kolik jste se narodili? Nejen datum, ale i hodina je z pohledu numerologie nesmírně důležitá

Date:

Numerologie se zabývá nejdůležitějšími čísly našeho života. Důležitý tak není jen datum narození, ale také jeho čas. Právě hodina narození v numerologii určuje osobnostní rysy každého člověka. Zjistěte, co prozrazuje o vás.

00:00–00:59
Lidé, kteří přišli na svět po půlnoci, se vyznačují svojí individualitou. Mají velmi dobrou paměť, jsou bystří a nejraději jsou, když mají všechno pod kontrolou. Rovněž umí velmi dobře komunikovat s lidmi. Na druhé straně mají sklony k manipulování ostatními a bývají i sobečtí.

01:00–01:59
Tito lidé potřebují nezávislost. Je jim doslova dýcháním. Milují cestování, během kterého nabírají inspirace, nemají sebemenší problém navazovat nové kontakty, což platí io vztazích. Je o nich známo, že si na nic nehrají, jsou otevření a také pozorní, ale také soutěživí.

Nepřehlédněte: Blíží se nejkrásnější měsíc v roce: Květen bude nezapomenutelný pro 3 znamení. Kdo zažije romantiku jako z filmu?

02:00–02:59
Druhá hodina ranní patří těm, kteří jsou přátelští a důvěryhodní, kteří se zajímají a starají o svůj zevnějšek. Komunikace v životě jako takovém je pro ně nesmírně důležitá, potřebují si povídat o všem. Co je však přivádí do šílenství, je neúspěch.

03:00–03:59
Tito lidé jsou umělecké duše. Potřebují dávat najevo svoji kreativitu, prezentovat své nápady, které mají plnou hlavu, milují hudbu i umění a samozřejmě společnost. V té jsou velmi oblíbení. Jejich nepřítelem je však soustředěnost. Neobsedí, neumí se koncentrovat na jednu věc, stále potřebují tvořit něco nového, stereotyp je zabíjí.

04:00–04:59
Pokud se na někoho dá stoprocentně spolehnout, jsou to lidé narození kolem čtvrté ráno. Jsou to zodpovědní pracanti, cílevědomí a vytrvalí, ti, co vždy dodrží slovo. Nenávidí prázdné sliby, často jsou dominantní a pokud něco udělá šťastnými, tak jsou to kariérní úspěchy. Majetek a peníze mají v žebříčku svých priorit velmi vysoko.

05:00–05:59
Tato ranní ptáčata je velmi náročná až nemožná udržet na jednom místě. Potřebují svobodu, táhne je to do světa. Nemohou vystát, pokud jim někdo rozkazuje a zakazuje. Nemají problém ze dne na den zmizet bez vysvětlení. Nejúspěšnější jsou, když dělají sami na sebe, jsou skvělí podnikatelé.

06:00–06:59
Pohoďáci. To je slovo, které je vystihuje nejlépe. Tito lidé potřebují ke štěstí svůj klid, život bez harmonie je pro ně nepředstavitelný. Jsou však také velmi citliví a upřímní. O svých pocitech a citech si rádi povídají, potřebují sdílet vše, co mají na srdci.

07:00–07:59
Kolem sedmé ráno se rodí lidé, kteří jsou velmi vnímaví a chytří. Nic nezbožňují víc než pořádek ve věcech. Rádi plánují, improvizace je děsí. I proto jsou ukázkovými zaměstnanci. Postupují strategicky a cílevědomě, neodradí je ani neúspěch.

08:00–08:59
Idealisté. Mají plno snů, kterých se nechtějí vzdát. I proto jsou schopni tvrdě pracovat, často na úkor svého okolí. Aby dosáhli svých, často zanedbávají osoby, na kterých jim záleží. Vyhýbají se konfliktům a hádkám, které je ubíjejí.

Přečtěte si: Muži manipulátoři se nejčastěji rodí v těchto znameních: Chcete-li se vyhnout nebezpečí, zbystřete!

09:00–09:59
Za svým cílem si jdou zuby-nehty. Kromě cílevědomosti však disponují i ​​jinými vlastnostmi, například upřímností. Nenávidí přetvářky a scény. Věci mluví na rovinu, bez příkras.

10:00–10:59
Tito lidé jsou úžasní posluchači. Dokáží naslouchat i poslouchat. Díky své empatičnosti umí velmi dobře zacházet s ostatními a také jim poradit. Stejně tak jsou to lidé. kteří vědí své blízké a osoby, na kterých jim záleží, podržet a zastat se jich.

11:00–11:59
Na soukromý život nemají čas. Prvořadá je pro ně kariéra a život jako takový jim uniká mezi prsty. Mají problém najít si partnera, potřebují, aby se jim ve všem přizpůsobil. Platí o nich, že jsou úspěšní navenek a osamělí v soukromí.

12:00–12:59
Ti, kdo přišli na svět v poledne, jsou rodilí umělci. Mají perfektní vkus a zároveň i odhad na lidi. Mezi jejich další vlastnosti patří spontánnost a tolerantnost. Jsou přátelští a ochotni pomoci zejména osobám, na které jim nejsou lhostejné.

13:00–13:59
Oplývají intuicí. Umí vycítit nebezpečí a rychle prokouknou lidi, kteří je chtějí jen využít. Vyhledávají bezpečí a pocit jistoty, což platí i ve vztazích. Jsou věrní a oddaní. Těžko se však vyrovnávají s bolestí a zklamáním.

14:00–14:59
Veselí, srdeční, šlechtění a odhodlání. Nelžou, nikdy nic neudělají jen z poloviny, vždy jsou zde pro svou rodinu a přátele, ať se děje cokoliv. Mají tendenci více pečovat o ostatní než o sebe.

15:00–15:59
Jedná se o lidi, kteří jsou velmi přitažliví, ne však ve smyslu vzezření. Vyzařuje z nich i jiná krása. Šarm, charisma, dobré vibrace… Těžko najít jen jedno pojmenování, které by vystihlo jejich magickou energii. Imponuje jim výjimečnost/j

edinečnost, i proto nesváží svůj život s osobou, která v ničem nevyniká, na které nevidí nic zajímavého.

16:00–16:59
Zásady jsou pro ně klíčové – co se řekne, to platí. Tečka. Netolerují nezodpovědnost a dochvilnost, potrpí si, aby šlo všechno tak, jak má. Přestože mají rádi systém, nelibují rutinu. Potřebují dělat také kreativní činnosti, rozvíjet své nápady.

17:00–17:59
Romantici s ideály, které jsou často nereálné. Jejich život je jako houpačka – jednou se jim daří, jindy ne. Buď je všechno dobré, nebo všechno špatně. Nic mezi. Kromě toho je pro ně typické, že potřebují mít přehled – o všem a všech.

18:00–18:59
Vyznačují se vysokou inteligencí. Bez problémů se zorientují v každé situaci a v každé situaci najdou i řešení. Tito lidé však mají rádi svoji samotu, kterou si hlídají. Zejména večery nejraději tráví v klidu domova.

19:00–19:59
Tito lidé jsou na jedné straně přemýšliví, ale na druhé bázliví. Moc si nevěří a mnohdy se podceňují. Ve skutečnosti jsou ale velmi šikovní a schopní. Jsou citliví na kritiku, ze které nečerpají inspiraci, jak věci zlepšit, ale vnímají ji jako své selhání.

Minimal white clock with nature leaf background

20:00–20:59
Pokud je něco ubíjí, tak je to samota. Skáčí ze vztahu do vztahu. Tak jak rychle se zamilují, tak rychle se i odmilují. Lidé je však mají rádi, ve společnosti jsou vždy vítáni a žádaní.

21:00–21:59
Detailisté. Jejich pozornému a kritickému oku neunikne nic. Umí si všimnout každé nesrovnalosti a platí to io mezilidských vztazích. Pokud se jim něco nezdá, tak opravdu jde o problém.

22:00–22:59
Do všeho skáčou po hlavě, jsou zbrklí a nedočkaví. Všechno chtějí tady a teď, jsou náladoví a těžko jim vyhovět. Tito lidé mají extrémně mnoho známých, ale skutečných přátel jako šafránu.

23:00–23:59
Před půlnocí se rodí snílci i romantici. Rodina je pro ně na prvním místě. Váží si lásky, ale někdy mají problém setrvat na jednom místě. Hlavu mají plnou snů, které je lákají opustit své zázemí.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Umělé věnce koupíte na svetstromku.cz za výhodné ceny

Symbolem příchozích Vánoc v Česku, ale i v jiných...

Reklama na autobusu

Reklamní studio v Plzni poskytuje řadu služeb pro vylepšení...

Jaké pojištění k půjčce je vhodné?

Chcete požádat o půjčku, ale bojíte se situace, kdy...

Pracovní portály – místo, kde si najde práci snad každý

Někdy lidé nejsou ve své aktuální práci zrovna spokojeni....