Společnost Bulgari a organizace Save the Children mají speciální přání pro všechny maminky světa

Date:

U příležitosti Dne matek převádějí společnost Bulgari a organizace Save the Children tato přání do podoby nové iniciativy „My wish for you.“ #MYWISHFORYOU, #MOTHERSDAY.

Prostřednictvím iniciativy My wish for you Bulgari a Save the Children smysluplným způsobem slaví Den matek

Život plný lásky, ve kterém cítíte podporu v osobních volbách a rozhodnutích. Život plný snů, ve kterém se můžete každý den učit. Vzrušující budoucnost, plná nekonvenčních nadějí a ambicí, kterých lze dosáhnout. Toto a mnoho dalšího si maminky po celém světě přejí pro své děti během každé minuty života. Ale i děti mají přání pro své maminky.

U příležitosti Dne matek převádějí společnost Bulgari a organizace Save the Children tato přání do podoby nové iniciativy „My wish for you.“

Život plný lásky, ve kterém cítíte podporu v osobních volbách a rozhodnutích

Pohlazení, úsměv, objetí. Dvě milující ruce, které jsou průvodcem a ochráncem na cestě neustálého vývoje dítěte. Významná gesta matky vůči dítěti jsou mocným symbolem toho nejzákladnějšího a zároveň nejdůležitějšího, co matka může udělat.

An Asian mother getting her son ready for school at home.

Stejně krásné je obdarovat matku prstenem ze stříbra a černé keramiky ze zakázkové kolekce, kterou vytvořila značka Bulgari ve spolupráci se Save the Children. Součástí kolekce je prsten B.zero1 ze stříbra a keramiky, poté náramek a náhrdelník. Také náhrdelník BVLGARI BVLGARI ze stříbra a onyxu. Část z prodeje každého z těchto šperků putuje pro charitativní účely, do programu podporujícího život a příležitosti nejohroženějších dětí světa.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Umělé věnce koupíte na svetstromku.cz za výhodné ceny

Symbolem příchozích Vánoc v Česku, ale i v jiných...

Reklama na autobusu

Reklamní studio v Plzni poskytuje řadu služeb pro vylepšení...

Jaké pojištění k půjčce je vhodné?

Chcete požádat o půjčku, ale bojíte se situace, kdy...

Pracovní portály – místo, kde si najde práci snad každý

Někdy lidé nejsou ve své aktuální práci zrovna spokojeni....