Umělé věnce koupíte na svetstromku.cz za výhodné ceny

Date:

Symbolem příchozích Vánoc v Česku, ale i v jiných zemích je adventní věnec. Tradičně bývá umístěn ve středu stolu a zdobí jej kromě menších ozdob čtyři svíčky. První svíčka se zapaluje na první adventní neděli a následně každou další neděli až do Vánoc. Slouží tak na odpočítávání dní do očekávaných Vánoc.

Podívali jsme se i na sousední země, kde názvy adventního věnce jsou hodně podobné tomu našemu. Možná vás bude zajímat, že v Maďarsku je nazýván adventi koszorú, v Chorvatsku adventski vijenac a ve Slovinsku adventni veneček. No ať už u nás nebo v sousedních zemích, vánoční věnec patří i s vánočním stromečkem k tradičním symbolům Vánoc.

Vánoční věnec si můžete dát profesionálně ozdobit v květinářství podle svých požadavků nebo koupit již hotový v obchodě. Trh nabízí adventní věnce ozdobené v nejrůznějších stylech od honosně ozdobených až po docela jednoduché. Pokud se vám nic z nabízeného nezamlouvá a máte kreativního ducha můžete si adventní věnec vyrobit sami. Třeba k tomu jen šikovné ruce a pár ozdob, které se Vám líbí.

Někteří upřednostňují adventní věnce z živé chvojí, ale pokud chcete aby Vám ubyla starost s opadávajícím jehličím můžete si jako základ zvolit umělý věnec. Internetová stránka svestromku.cz nabízí hned několik druhů umělých věnců, které jsou vhodné k vytvoření adventního věnce. Věnec by měl ladit ke stromku nejen barevností výzdoby, ale také podobným typem a barvou jehličí. Zde najdete odstíny bledě zelené, tmavě zelené i bílé a zasněžené věnce. V nabídce jsou hustší 3D verze i klasické věnce z PVC jehličí.

Umělé věnce jsou neozdobené, proto jsou praktické a každoročně lze ladit k jinému typu výzdoby. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů, jehličí neopadává a tak je můžete využívat několik let, což vám ušetří peníze.

Stránka svetstromku.cz vám nabízí ty nejmodernější a nejexkluzivnější umělé věnce a spoustu dalšího, kde si vybere každý.

Previous articleReklama na autobusu
- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Reklama na autobusu

Reklamní studio v Plzni poskytuje řadu služeb pro vylepšení...

Jaké pojištění k půjčce je vhodné?

Chcete požádat o půjčku, ale bojíte se situace, kdy...

Pracovní portály – místo, kde si najde práci snad každý

Někdy lidé nejsou ve své aktuální práci zrovna spokojeni....

Tipy od job portálu MyJobsi.cz kde hledat práci nové zaměstnání

Přišli jste o práci a bojíte se, kdy a...