Ubytování v Krkonoších s dětmi: Komfort pro nejmenší i dospělé

Date:

Najít ubytování, kde si na své přijdou dospělí i děti, může být složité. Pokud však hledáte místo, kde na vás čekají zážitky, či hledáte prostor k odpočinku, vyrazte do Krkonoš.

Hotel pro rodiny s dětmi

Ideální hotel pro rodiny s dětmi je ProFamily Hotel TOP Benecko. Samozřejmostí je komfort – každý pokoj má vlastní sociální zařízení, disponuje Wi-Fi připojením, televizí a základním vybavením. Zapůjčit si můžete dětskou cestovní postýlku a videochůvičky, či fén. Těšit se můžete na skvělé snídaně. Čerstvé pečivo z místní pekárny, spousta možností, ovoce a zeleniny. Svůj den tak můžete začít perfektní snídaní, která vám dá dostatek energie na poznávání krás Krkonoš. Samozřejmě si v hotelu můžete užít také oběd či večeři.

Ubytování v Krkonoších s dětmi

V beneckém hotelu jsou děti opravdu vítány, jde o ideální ubytování v Krkonoších s dětmi. Je zde pro ně připravena vnitřní herna s hračkami a dětské venkovní hřiště s prolézačkami a skluzavkami. Díky tomu, že je hotel u sjezdovky, v zimě si zde užijete lyžování. V létě si pak můžete projít Lufťákovu stezku, či třeba vyzkoušet singltrek. Možnosti jsou zde pro milovníky aktivní dovolené, ovšem i pro ty, kteří jednoduše hledají odpočinek. Hotel navíc nabízí komfortní ubytování pro školu, či ubytování pro školku.

Hotel pro děti Krkonoše

Hotel pro děti Krkonoše je ve skvělé lokalitě. Můžete sem vyrazit na lyžařský výcvik, či třeba letní tábor. Pokud hledáte ubytování pro školy, rodinný hotel na Benecku je tou pravou volbou. Konají se zde různé pobyty pro školy, adaptační pobyty, adaptační kurzy a další. Kapacita hotelu je 71 lůžek, každý pokoj je bezpečný díky požárním hlásičům, zaslepeným zásuvkám, společné prostory jsou vybaveny kamerovým systémem.

Do Krkonoš můžete vyrazit se školou, či na rodinný výlet. Na dospělé zde čeká privátní wellness a skvělé jídlo.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Pracovní portály – místo, kde si najde práci snad každý

Někdy lidé nejsou ve své aktuální práci zrovna spokojeni....

Tipy od job portálu MyJobsi.cz kde hledat práci nové zaměstnání

Přišli jste o práci a bojíte se, kdy a...

Porovnání SurfEasy versus LimeVPN: Kdo má lepší hodnocení

Která ze dvou VPN je lepší: SurfEasy VPN, nebo...

Jak se vypořádat s otoky v obličeji?

Ranní otoky v obličeji mohou mít různé příčiny. Kosmetologové...